Lista wystawców - edycja 2016

        SAMORZĄDY I INSTYTUCJE

 

MINISTERSTWO ŚRODOWISKA
POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI   
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

 

URZĄD MIASTA OSTRÓDA  
URZĄD GMINY W OSTRÓDZIE  
STAROSTWO POWIATOWE W OSTRÓDZIE
PORT LOTNICZY SZYMANY

 

 

WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W OLSZTYNIE

 

 

         

 

 

 

 

               FIRMY

DELTA OPTICAL

   

 

DUNE BLEUE

 

RADMAK ROMAN SKONIECZNY

 

ZHIBO Sp. z o.o.

 

HANZEL S.C.

 

S.C. TAPEL S.R.L. 

 

KTJ KOLOR SP. Z O.O.

ZAKŁAD PRODUKCJI OBUWIA LEMIGO MIROSŁAW GARBACZ

 

KONSMETAL

 

CUKIERNIA ZANIEWICZ ALLNET

 

JUNAKOR

 

WARMIŃSKA GRUPA ŁUCZNICZA

 

JÓZEF KUCHTA ODZIEŻ MYŚLIWSKA
4i5MM

 

NORD AUTO

 

 

ARAS- BOROWSKA SARA

 

 
SIADAKA KNIVES ARKADIUSZ SIODŁA

 

 

P.H.U. „BORUS” LESZEK PYCH

 

 

CHRIS KRZYSZTOF SAWICKI – SKLEP VACUS.PL

 

 

 

FAGUM-STOMIL

 

 

FIRMA HANDLOWA - GALANTERIA

 

 

 

PUH UNI-ART

 

 
FUTRZARSTWO I SKÓRA - KURÓW M. PAPROCKA

 

PRACOWNIA WITRAŻY I BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ GALDA

 

ZAKŁAD KUŚNIERSKI GRYWAN 

 

 

MINERAŁY – WYROBY Z MINERAŁÓW

 

 
MONDO CALZA

 

NATEX
R-MAX S.C. – PUŁAPKI ŻYWOŁOWNE

 

ZAKŁADY MIĘSNE LENARCIK

 

AGENCJA ARTYSTYCZNA LASLO - WOJCIECH SZAFIAŃSKI  
ANTLER BIJOU ELIZA SZCZYGIELSKA

 

CERAMIKA GRAAL MARIAN DĄBROWSKI

 

 

DAREX - DARIUSZ KUSZKOWSKI

 

 

SKLEP MYŚLIWSKI ZAKŁAD RUSZNIKARSKI JAN JANCZEWSKI

'; // -->

" target="_blank">

 

PORCELANA FHU TERESA LATAWIEC

 

 

FIRMA HANDLOWA PAWEŁ JACHYMIAK

 

 

HUNTER SAFES SP. Z O.O.

 

 

KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 

 

 

METRISON SP. Z O.O.

 

 

 JANUSZ KOZUBEK PH TESTPOL

 

 

PHU MAREK MULARSKI

 

 

PHUP HALINA STERMULA

 

 

PW HUNT PAWEŁ KACZMAREK

 
SZUMA DESIGN PRZEMYSŁAW SZUMA 

 

TAMAS CSAK 

 

 

WYROBY Z WIKLINY - ANDRZEJ ZANEWIAT 

 

 
EDELWILD ZANAKO 
LUKO S.R.O.
OLIMPIA

 

PPHU KOLBA MATUSZCZAK ŁUKASZ

 

 

KAROLINA SMARZAK 

 

 

PRO WELLNESS JURCZYK ABU EL ELLA CYRAN SZPAK SPÓŁKA JAWNA

 

 

MABSON INDUSTRIES

 

 

MAR  MARIUSZ STEFANOWICZ

 

 
SUN-VITA ALEKSANDRA BERNARD
BROWAR EDI 

 

JUZEFINA

 

 

HANDEL OKRĘŻNY - ZYGMUNT RUSIN 

 

 

SZKOŁA DOBREGO SMAKU SP. Z O.O.

 

 

MARZENA KACZOROWSKA KORABIA 

 

 

4 HUNTING

ALMES SP. Z O.O. WYTWÓRNIA WIN I MIODÓW PITNYCH

 

ANDA ANDRZEJ NOWACZEWSKI

 

 

BIŻU SEBASTIAN KRZYŻYCKI

 

 

FIRMA HANDLOWA DARIUSZ KOWALCZYK 

 

 

ARAS- BOROWSKA SARA

 

 

NALEWKARNIA LONGINUS R. DZILIŃSKI

 

 
P. H . SELEKT MAREK KLINGER 
PATRYCJA PARVI STUDIO
PHU AURA-POL

 

PRZEDSIĘBIORSTWO P.H.U. MAT-WER

 

 

RAK USŁUGI ODLEWNICZE

 

 
SMAKI GABI

 

STAROWAR DANUTA ADAMSKA

 

 

FIRMA USŁUGI IKONOGRAFICZNE I HANDEL ARTYKUŁAMI ARTYSTYCZNYMI

 

 

"WRÓĆMY DO ZIÓŁ" BOGDAN MALKA

 

 
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY ROMAN SOWIŃSKI
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO GOŁOGÓRA

 

ZIELONE GOSPODARSTWO LECH KRUK

 

 
MOTO-DOKTOR