Hubertus Arena 2017

Targi Hubertus Arena to wydarzenie myśliwskie, które już po raz czwarty odbywać będzie się na terenie Expo Mazury w Ostródzie. W tym roku targi odbędą się od 13 do 15 października! Podczas targów tak jak w latach ubiegłych będzie można zapoznać się z ofertami handlowymi firm z branży myśliwskiej, wędkarskiej oraz jeździeckiej. Targi to również bardzo dobra okazja do poznania szeroko pojętej kultury myśliwskiej, co będzie możliwe dzięki eventom, które zapełnią harmonogram każdego z dni targowych.  

Tak jak w latach ubiegłych podczas targów powstanie ścieżka edukacyjna, dzięki której najmłodsi będą mogli poznać las i jego mieszkańców zarówno w teorii jak i w praktyce. Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Łowieckim oraz Lasami Państwowymi ścieżka edukacyjna ma ogromny wymiar, a informacje dla najmłodszych przekazywane są przez specjalistów w swojej dziedzinie! 

W roku 2017  tak jak i w roku ubiegłym patronat honorowy nad targami objęło Ministerstwo Środowiska, co podkreśla jak istotne i znaczące dla polskiej kultury myśliwskiej są targi odbywające się w Ostródzie.

Serdecznie zapraszamy do Expo Mazury w dniach 13 - 15 października 2017 roku na Targi Hubertus Arena!