Ścieżka Edukacyjna podczas Hubertus Arena

Hubertus Arena to wydarzenie targowe poświęcone branży myśliwskiej. Od czterech lat podczas naszych targów do Expo Mazury przybywają wystawcy branży z całej Polski!

Jednak dla nas równie ważny jak aspekt komercyjny jest aspekt edukacyjny. Dlatego już do pierwszej edycji targów organizujemy dla was dzięki współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych oraz Polskim Związkiem Łowieckim – Ścieżkę Edukacyjną. Choć w naszym zamyśle głównie edukujemy dzieci jednak każdy, kto chce zapoznać się z naukami przyrodniczymi musi odwiedzić nas podczas targów. Z każdym rokiem powiększamy obszar, na którym odbywa się ścieżka edukacyjna, a co za tym idzie na coraz większej części hali powstaje wyjątkowy las pod dachem. Nasi wykładowcy to uznani myśliwi i leśniczy, dlatego wykłady prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, co przekłada się na wiedzę, jaką zdobywają odwiedzający. Dodatkowym atutem jest możliwość poznania wielu aspektów przyrodniczych nie tylko od strony teoretycznej. Nasze wystawy na ścieżce pozwalają z bliska poznać zwierzęta, na co dzień żyjące w głębi polskich lasów, co w połączeniu z wykładami daje niesamowite wrażenie i pozwala poznać przyrodę w bardzo przystępny sposób.

Dlatego jeżeli chcesz poznać to, co kryją nasze polskie lasy musisz przybyć na najbliższą edycję Hubertus Arena! Tylko tu poznasz las pod dachem!