Konkurs kulinarny

13 października 2018 roku odbędzie się III edycja konkursu kulinarnego „W myśliwskiej kuchni” . Wydarzenie to odbędzie się w ramach V edycji targów myśliwskich Hubertus Arena, które zostaną przeprowadzone w Centrum Konferencyjno – Targowym Expo Mazury w Ostródzie. Motywem przewodnim będzie kuchnia myśliwska, a konkretnie potrawy z dziczyzny. Jak co roku zmagania zespołów kucharskich i kucharzy indywidualne będzie obserwować kilka tysięcy osób odwiedzających Hubertus Arenę w sobotę targową.

Wśród zgłoszeń kucharzy i duetów kucharskich z całej Polski jury, złożone z ekspertów kulinarnych i przedstawicieli organizatora,wybierze 7 miejsc konkursowych. Następnie uczestnicy pokażą swój kunszt w trakcie gotowania na żywo. Kulminacją konkursu będzie wyłonienie czołowej trójki konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone pod koniec dnia targowego na scenie głównej Hubertus Arena.

Zapraszamy wszystkich chętnych kucharzy do zgłaszania swojego udziału w konkursie.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Kryteria ocen 2018

 

Zgłoszenia do Konkursu dokonuje się drogą elektroniczną na adres e-mail: magdalena.zielinska@expomazury.pl lub przesyłając wypełnione i podpisane Zgłoszenie, z adnotacją „Zgłoszenie - Konkurs w myśliwskiej kuchni” na adres siedziby Organizatora.