Wystawcy 2018

 

Pinewood

 

 

LUKO S.R.O.

 

 

Fjall Raven

 

 

Deer Hunter

 

 

Traf.10
Darz Bór TV

 

Sklep Myśliwski

Zakład Rusznikarski

Jan Janczewski

 

 

Hubertus

 

 

 

 

 

Steinbock

 

 

 

 

Helle

 

 

 

Marttini

 

 

 

Bocker

 

 

 

Led Lenser

 

 

 

 

2Wolfs

 

 

 

 

Noroca

 

 

 

Norica

 

 

Thermacell

 

 

 

Weiskirchen

 

 

 

Plano

 

 

 

Eurohunt

 

 

Wabiki Fauhaber

 

 

 

 

3M Peltor Ochronniki

Słuchu

 

 

 

 

Vanguard

 

 

 

Loden Hut

 

 

 

Kaiteki

 

 

 

 

Fagum Stomil

 

 

 

 

 

PUH UNI-ART.

 

 

 

4HUNTING

 

 

 

 

 

 

Hanzel s.c.

 

Arpol 

 

Firma Handlowo-

Usługowa

Teresa Latawiec

Porcelana

 

 

 

TaniePolowanie.pl

 

 

Wadera

 

 

 

 

Mistal

Noże Myśliwskie 

Nowy Tomyśl

 

 

 

Zakład Rusznikarski

Piotr Skawiński

 

 

OZE Projekt

Fotowoltaika Paweł

Zabielski

 

 

Laos Karol

Bartosiewicz

 

 

BMWoźny

 

 

Centrum

Szacowania Szkód

Łowieckich

 

 

 

Maxenergy S.R.O.

 

 

 

Moriasydladzieci

 

 

 

ROX Events

 

 

 

SPAIO

 

 

JANUSZYK

 

 

 

Prosperity Radosław

Borczak

 

 
Bajkowe Grille

 

Zakład Masarski

Tomuś

 

 

 

ThaiFun

 

 

 

Nalewkarnia Longinus

 

 

 

Wszystkie Przyprawy

Świata

 

 

 

Karimex
 

 

 

EcoFamily s.r.o
 

 

 

Dariusz Kusztowski

Darex

 

 

 

DlaMysliwego.pl

 

 

Lemigo

 

 

Diana Pracownia

Biżuterii Artystycznej
 

 

 

PH  Testpol

 

 
Venatu

 

Spa Sport 

 

 

 

Stalpol

 

Leki

 

Naroo

 

 

Maier Sports

 

 

 

 

 

Cairn Polska

 

 

 

Gronell

 

Nitra

 

 

 

Furia 

 

PHU UNI-ART

Sławomir

Waluda

 

 
Borus

 

it24h.pl Marcin

Kurzyk

 

 

 

Hunter Safes sp z .o.o

 

 

 

Dzika Knieja

 

 

Motor Skulls

 

 

 

Pracownia Galda

 

 

 

Gałgum

 

 

 

Renault - Alcar 

 

 

ARAS Sara Borowska

 

 

 

Obróbka CNC Marek

Wasilewski

 

 

 

Józef Kuchta

 

 

CHRIS Krzysztof

Sawicki

 

 

ZHIBO

 

 

Władymir Kanygin

 

 

 

Ceramika Graal

Marian Dąbrowski

 

 

 

ELWA Dariusz Frelek

 

 

 

British Automotie

Gdańsk - Land Rover

 

 

 

P.H.Selekt Marek

Klingier

 

 

 

PPHU Futrzarstwo I

Skóra Paprocki

 

 

 

Izukof.pl

 

 

 

Kiedi Handmade

Knives

 

 

 

PHU Marek Mularski

 

 

 

Konsmetal - Sejf 

 

 

Grywan S.C. 

 

 

 

ZPH Sowiński

 

 

 

Wydawnictwo

Mirczumet

 

 

Pracownia Grawersko

- Jubilerska Nemrod

M. Krupiński

 

 

 

PW Hunt

 

 

 

Volvo

 

 

Kenig Sport Bożena

Bizoń

 

 

 

Mondo Calza

 

 

 

Haftina Sp. z.o.o.

 

 

 

KTJ Kolor

 

 

 

Wilkor

 

 

 

Jerzy Kruszyński Step

Forward Polska

 

 

 

 

MGB Sports/Alpina

 

Gerda Broker

 

Browar Bytów 

 

 

EcoFamily s.r.o.

 

 

Ramzes

 

 

Gospodarstwo Pszczelarskie ANDI Andrzej

Dadak

 

 

Karimex KuchniaPolowa

 

 

Butik Melki

 

 

PPHU Karina Zimna

 

 

ZAKŁAD MASARSKI TOMUŚ TOMASZ REIHS

 

 

Rafkom

 

 

R. Dziliński, Rafał Dziliński Nalewkarnia

Longinus

 

 

Bar- Wal

 

 

Sławomir Maciuk ThaiFun

 

 

Sławomir Tkaczyk

 

 

MINERAŁY-WYROBY Z MINERAŁÓW

 

 

Kubicki Tomasz

 

 

Beti Hafciarstwo

 

 

Oponki u Ilonki

 

 

kociak zbigniew

 

 

Synergia Partner

 

 

Motor Skulls

 

 

Krzysztof Piwowar Dziki Miód

 

 

Urszula Parchoniuk

 

 

Anna Stępień

 

 

Armilla Bizuteria Artystyczna Justyna

Dobkowska

 

 

Jerzy Mrozowski-handel obwoźny

 

 

Anna Godlewska

 

Zanewiat wiklina

 

 

Sery Basi sp. z o.o.

 

 

Wyroby z wikliny Andrzej Zanewiad

 

 

Pokrowce samochodowe

 

 

SKULLS Wioletta Lazarewicz

 

 

Impress Marzena Zimna

 

 

Rafkom rafał Komorowski

 

 

FHU Archont 2018 Danuta Parvi

 

 

Oscypek paweł

 

 

Biebrzańskie smaki

 

 

Kontusz

 

 

Firma Handlowo Usługowa Halina Młodzik

ARD

 

 

PPHU KARINA ZIMNA

 

 

Agnieszka Szymczak

 

 

Jastrzębska Elżbieta i Ożubko Halina

 

 

Babcia Regina

 

 

Dominik Waśkowicz

 

 

ARPEX

 

 

Browar EDI

 

 

PH TOSIA

 

 

Rita Kalskronie

 

 

Gospodarstwo Specjalistyczne

MALWINA

 

 

Handel Obwoźny Rafał Jurgielski

 

 

Tratwy nogat edyta Szustak

 

 

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne

ANIOŁ

 

 

Halina Domeracka SADOR

 

 

Nalewki gniewski dwor

 

 

Daniel czaja

 

 

Gołogóra

 

 

Handel Obwożny ART.. Przemysłowymi

Grzegorz Ujma

 

 

Wood Steel 7 Fire

 

 

Pasieka Kaweckich

 

 

Karina Saks

 

 

Król Mirosława

 

 

Miody Suprowicz

 

 

Bizu

 

 

AGAH

 

 

La Anaconda

 

 

p. Basia

 

ANDREA

 

Józef Bogdaszewski

 

 

PHU Aurapol-Zygmunt Groszyk

 

 

Pasieka Trzy Sady

 

 

Biżu Sebastian Krzyżycki

 

 

Karolina Smarzak

 

 

Wiejska Piwniczka

 

 

Specjalistyczny Zakład Ogrodniczy

Ryszard Pętoś

 

Marek Wołodźko

 

 

Adex Adrian Prędzyński Depka

 

 

Delis

 

 

SERMIX

 

 

Koraliki

 

 

Afix

 

 

Hary Pro

 

Paweł Ignaciuk

Warsztatownia Czerwone Korale